Usługi

czwartek, Maj 18, 2017

Po co marnować swój cenny czas na sadzenie roślin do skrzynek,  skoro można powierzyć to nam? Dzięki usłudze obsadzania pojemników mogą Państwo ciszyć się pięknie ozdobionym domem bez żadnego wysiłku.
 
Już w połowie lutego przyjmujemy zamówienia na kwiaty. Spośród wielu gatunków i odmian oznaczonych w naszych katalogach mogą Państwo wybrać rośliny, które miałyby zdobić dom przez cały rok. Resztą zajmuje się już nasza firma. 
 
Rośliny sadzimy w pojemnikach dostarczonych przez klientów bądź zakupionych w naszym Centrum. Posiadamy korytka balkonowe  o długości 40, 50, 60, 80, 100 cm, w kolorach biały, zielony, jasny  i ciemny brąz. Poza korytkami posiadamy szeroki wybór donic plastikowych, ceramicznych, drewnianych oraz wikliny.
 
Usługa polega na obsadzeniu danego pojemnika w najwyższej jakości podłoże, wzbogacone w specjalną glinkę utrzymującą wilgoć. Dodatkowo przy sadzeniu roślin dawkujemy nawóz trójskładnikowy, który poprzez stopniowe uwalnianie substancji pokarmowych odżywia roślinę przez okres sześciu miesięcy. Do tak przygotowanych pojemników sadzimy wybrane rośliny. Korytka obficie podlane ustawiamy w szklarni na okres trzech miesięcy, aby warunki rozwoju roślin były optymalne.
 
Do momentu odbioru przez klienta, obsadzeniami opiekuje się pracownik Centrum. Monitoruje ich wzrost, wilgotność podłoża, wspomaga kwitnienie tak aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wyglądem swoch roślin.
 
Często efekt przerasta oczekiwania, co powoduje, że klienci nie są przygotowani na odbiór roślin. Nasza firma dysponuje samochodem dostawczym więc możemy dowieźć zamówienie na dany adres. Koszt transportu na terenie Zielonej Góry wynosi 20 zł, poza miastem cena jest do uzgodnienia. Dowóz zamówienia do klienta jest wygodny, ponieważ zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych roślin podczas transportu. Mile widziane jest telefoniczne umówienie się na termin odbioru. Dzięki temu oszczędzają Państwo cenny czas, a samo odebranie towaru przebiega sprawniej.
 
Wycena usługi jest następująca:
Koszt całkowity posadzenia jednej rośliny wynosi 11 zł * (w tym zawarta jest cena podłoża, nawozu, nawadniania oraz kompleksowej opieki).
 
* posadzenie odmian pelargonii Grand Idols Orange, Purple, Red i Pink kosztuje 12 zł za sadzonkę